KUVENDI BLUES ROCK
KUVENDI BLUES ROCK
KUVENDI BLUES ROCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KUVENDI BLUES ROCK

Shkarkime dhe diskutime rreth Rock&Bluesit
 
ForumForum  GalleryGallery  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


 

 DOWNLOAD !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
WOODSTOCK
Admin
WOODSTOCK

Numri i postimeve : 342
Join date : 11/05/2011

DOWNLOAD ! Empty
MesazhTitulli: DOWNLOAD !   DOWNLOAD ! Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 11:53 am

MultiUpload per momentin eshte i vdekur,pas kercitjes se Megauplod-it nga FBI cdo gje shkoje mbrapsht me hostera...mega-dhe rapid mbartnin 60% e uploadeve. Per ne qe nuk kemi standard....nje fatekeqesi.Rapid share kishte menageret te paafte dhe kompanit share linden si pequrkat pas shiut....dhe krejt kjo ndodhi ishte nje paralajmerim per te keqen...
Fatekeqsisht per te gjithe,e posaqerisht per mua,sepse te gjitha upload-et e mia ishin ne Multiupload...te lidhura me 8-10 hostera.
Nese nuk mundeni te downloadoni ate qe deshironi nga forumi,me lajmeroni ne forum apo ne adresen

[You must be registered and logged in to see this link.]
do te ploadoje ne hosterat qe jane aktiv...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kuvendibluesrock.albanianforum.net
WOODSTOCK
Admin
WOODSTOCK

Numri i postimeve : 342
Join date : 11/05/2011

DOWNLOAD ! Empty
MesazhTitulli: Re: DOWNLOAD !   DOWNLOAD ! Icon_minitimeWed May 09, 2018 7:28 pm

Mund te vizitoni KBR edhe ne Facebook - https://www.facebook.com/groups/560098574139176/about/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kuvendibluesrock.albanianforum.net
 
DOWNLOAD !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
KUVENDI BLUES ROCK :: SHKARKIME ROCK&BLUES :: SHKARKIME BLUES&ROCK-
Kërce tek: